W obecnych czasach rynek ubezpieczeń obejmuje imponujący zakres ofertowy. Każdy chce żyć odpowiedzialnie, chronić naszych najbliższych i nasze mienie. Jednocześnie chcemy mieć pewność, że wybrana usługa zapewni nam niezbędną i niezawodną ochronę. Czym kierować się przy wyborze ubezpieczenia? Czy najtańsza opcja rzeczywiście będzie dla nas najkorzystniejsza? Jak odnaleźć się w zawiłościach umów, by nie przepłacić?

Nazywam się Iwona Dusik. Jestem niezależnym doradcą ubezpieczeniowym           z 10 letnim doświadczeniem. Na bieżąco weryfikuję usługi wiodących towarzystw ubezpieczeniowych. Pomagam swoim klientom w wyborze optymalnej oferty, uwzględniając ich potrzeby, oczekiwania oraz możliwości. W swojej ofercie posiadam ubezpieczenia ponad 20 Towarzystw Ubezpieczeniowych. Mój Nr Agenta w KNF 11405567/P.

W mojej ofercie znajdziesz najtaniej ubezpieczenie auta OC i AC, NNW Assistance, ubezpieczenia domów i mieszkań, ubezpieczenia firm, ubezpieczenia na życie,  ubezpieczenia NNW i wiele innych.

Zatem jeśli stoicie Państwo przed decyzją o wyborze ubezpieczenia i chcielibyście porozmawiać z zaufanym, niezależnym profesjonalistą to zachęcam do kontaktu telefonicznego, mailowego, lub poprzez Facebooka.

Opinie & recenzje

Profesjonalna obsługa, szeroki wachlarz ubezpieczeń a do tego w dobrej cenie, polecam.”

"zdecydowanie, osoba godna zaufania"

Profesjonalna, miła i bardzo kompetentna osoba. Znajduje najlepsze rozwiązania, dobrze zaznajomiona z rynkiem ubezpieczeniowym. Ponadto bardzo sympatyczna, z pięknym uśmiechem. Polecam!

Gorąco polecam fachowa obsługa i pełen profesjonalizm

kompetentna , profesjonalna a przy tym z szerokim uśmiechem.

współpracujemy i nie muszę się martwić o terminy poszczególnych polis.
No i zawsze szuka najkorzystniejszych ofert.
POLECAM

Rzeczy niemożliwe załatwia od ręki…

Copyright © 2020. Iwona Dusik